Animace a nefotorealistické efekty v počítačové hře

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Tato bakalářská práce se zabývá vývojem počítačové hry - zvláště tvorbou knihovny pro práci s animacemi a tvorbou nefotorealistických efektů. Úvodní část objasňuje teoretické podklady nutné pro vytvoření nefotorealistických efektů a animační knihovny. Dále podrobně rozebírá jednotlivé nefotorealistické efekty a zabývá se jejich tvorbou. Podobně se věnuje i tvorbě animační knihovny - rozebírá existující řešení a na jejich základě je v ní popsána tvorba nové animační knihovny. Výstupem této práce je pak počítačová hra, která v sobě tyto části kloubí.
This bachelor's thesis deals with a development of a computer game - especially an animation library and creation of non-photorealistic effects. At the beginning it clarifies the theoretical basics which are necessary to creation of the non-photorealistic effects and an animation library.  Further it describes every single non-photorealistic effect and their creation in details. It also deals with creation of an animation library - it holds forth on existing solutions and describes a creation of the new animation library on their basis. Output of this thesis is a computer game which combines these parts together.
Description
Citation
DRAŽKA, J. Animace a nefotorealistické efekty v počítačové hře [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2012.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Informační technologie
Comittee
prof. Ing. Adam Herout, Ph.D. (předseda) doc. Ing. Vladimír Drábek, CSc. (místopředseda) Ing. Petr Matoušek, Ph.D., M.A. (člen) Ing. Jan Samek, Ph.D. (člen) doc. Ing. František Zbořil, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2012-06-11
Defence
Student nejprve prezentoval výsledky, kterých dosáhl v rámci své práce. Komise se pak seznámila s hodnocením vedoucího a posudkem oponenta práce. Student následně odpověděl na otázky oponenta a na další otázky přítomných. Komise se na základě posudku oponenta, hodnocení vedoucího, přednesené prezentace a odpovědí studenta na položené otázky rozhodla práci hodnotit stupněm A Otázky u obhajoby: Je možné rozšírenú animačnú knižnicu použiť i na zvyšných platformách ktoré XNA Framework podporuje (Xbox, WP7)?
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO