Sledování objektů ve videosekvencích

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Diplomová práce se zabývá dlouhodobým sledováním objektů ve videosekvencích. Cílem práce je demonstrovat techniky potřebné ke zvládnutí dlouhodobého sledování objektů, především pak ty jejichž aplikace vede k vytvoření adaptivního sledovacího systému, který dokáže vhodně reagovat na změnu vzhledu objektu zájmu a nestálou povahu okolního prostředí.
Master's thesis addresses the long-term image tracking in video sequences. The project was intended to demonstrate the techniques that are needed for handling the long-term tracking. It primarily describes the techniques which application leads to construction of adaptive tracking system which is able to deal with the change of appearance of the object and unstable character of the surrounding environement appropriately.
Description
Citation
PAVLÍK, V. Sledování objektů ve videosekvencích [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2016.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Počítačová grafika a multimédia
Comittee
prof. Dr. Ing. Pavel Zemčík (předseda) doc. RNDr. Pavel Smrž, Ph.D. (místopředseda) Prof. RNDr. Mária Lucká, Ph.D. (člen) Ing. Petr Matoušek, Ph.D., M.A. (člen) doc. Mgr. Adam Rogalewicz, Ph.D. (člen) Ing. Michal Španěl, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2016-06-22
Defence
Student nejprve prezentoval výsledky, kterých dosáhl v rámci své práce. Komise se poté seznámila s hodnocením vedoucího a posudkem oponenta práce. Student následně odpověděl na otázky oponenta a na další otázky přítomných. Komise se na základě posudku oponenta, hodnocení vedoucího, přednesené prezentace a odpovědí studenta na položené otázky rozhodla práci hodnotit stupněm B. Otázky u obhajoby: Prosím proveďte zhodnocení k určení náročnosti jednotlivých částí algoritmu sledování objektů na výpočetní výkon. Které části algoritmu by bylo vhodné akcelerovat na FPGA s ohledem na potřebný výpočetní výkon a třídy operací? Na jakých datasetech a jak jste testoval úspěšnost? Vysvětlete graf k regularizaci.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO