• čeština
    • English
    • русский
    • Deutsch
    • français
    • polski
    • українська
  • English 
    • čeština
    • English
    • русский
    • Deutsch
    • français
    • polski
    • українська
  • Login
View Item 
  •   Repository Home
  • Závěrečné práce
  • bakalářské práce
  • Fakulta informačních technologií
  • 2022
  • View Item
  •   Repository Home
  • Závěrečné práce
  • bakalářské práce
  • Fakulta informačních technologií
  • 2022
  • View Item
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Mobilní aplikace pro vyhledávání zajímavých akcí a destinací v Brně

Mobile Application for Searching for Interesting Events and Destinations in Brno

Thumbnail
View/Open
review_145142.html (1.466Kb)
final-thesis.pdf (6.718Mb)
Posudek-Vedouci prace-24549_v.pdf (86.06Kb)
Posudek-Oponent prace-24549_o.pdf (87.05Kb)
Author
Misař, Ondřej
Advisor
Dyk, Tomáš
Referee
Hrubý, Martin
Grade
B
Altmetrics
Metadata
Show full item record
Abstract
Cílem této bakalářské práce je vytvoření mobilní aplikace, která umožňuje využít chatbota pro vyhledávání zajímavých míst a akcí v Brně. Aplikace je vyvinuta na operační systém Android pomocí jazyka Kotlin. Nabízí uživateli možnost komunikace s chatbotem pomocí napovídajících tlačítek. Ten je implementován pomocí frameworku Rasa. Aplikace nabízí možnost procházení všech akcí nebo míst a zobrazení jejich detailních informací. Uživatel má dále možnost si zobrazit všechny položky na mapě. Data jsou uložena na serveru v databázi, kde je spravuje backend. Ten se stará o ukládání, zpracovávání a filtraci dat. Na serveru je umístěn společně s chatbotem.
 
The aim of this bachelor thesis is to create a mobile application that allows user to use a chatbot to search for interesting places and events in Brno. The application is developed on Android operating system using Kotlin language. It offers the user the possibility of communicating with the chatbot using hint buttons. It is implemented using the Rasa framework. The application offers the possibility to browse all events or places and view their detailed information. The user also has the possibility to view all items on the map. The data is stored on the server in a database where it is managed by the backend. It takes care of storing, processing and filtering the data. It is placed on the server together with the chatbot.
 
Keywords
mobilní aplikace, Kotlin, Android, Chatbot, Rasa, Ktor, databáze, pochopení přirozeného jazyka, zpracování přirozeného jazyka, mobile application, Kotlin, Android, Chatbot, Rasa, Ktor, database, natural language understanding, natural language processing
Language
čeština (Czech)
Study brunch
Informační technologie
Composition of Committee
prof. Ing. Adam Herout, Ph.D. (předseda) doc. Mgr. Adam Rogalewicz, Ph.D. (místopředseda) Ing. Michal Bidlo, Ph.D. (člen) doc. RNDr. Dana Hliněná, Ph.D. (člen) Ing. Miloš Musil, Ph.D. (člen)
Date of defence
2022-06-16
Process of defence
Student nejprve prezentoval výsledky, kterých dosáhl v rámci své práce. Komise se poté seznámila s hodnocením vedoucího a posudkem oponenta práce. Student následně odpověděl na otázky oponenta a na další otázky přítomných. Komise se na základě posudku oponenta, hodnocení vedoucího, přednesené prezentace a odpovědí studenta na položené otázky rozhodla práci hodnotit stupněm B. Otázky u obhajoby: Proč je dobré dělat aplikaci na chatbot? Není lepší využít např. WhatsApp?
Result of the defence
práce byla úspěšně obhájena
Persistent identifier
http://hdl.handle.net/11012/207279
Source
MISAŘ, O. Mobilní aplikace pro vyhledávání zajímavých akcí a destinací v Brně [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2022.
Collections
  • 2022 [309]
Citace PRO

Portal of libraries | Central library on Facebook
DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Contact Us | Send Feedback | Theme by @mire NV
 

 

Browse

All of repositoryCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjects

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

Portal of libraries | Central library on Facebook
DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Contact Us | Send Feedback | Theme by @mire NV