• čeština
    • English
    • русский
    • Deutsch
    • français
    • polski
    • українська
  • English 
    • čeština
    • English
    • русский
    • Deutsch
    • français
    • polski
    • українська
  • Login
View Item 
  •   Repository Home
  • Závěrečné práce
  • bakalářské práce
  • Fakulta informačních technologií
  • 2014
  • View Item
  •   Repository Home
  • Závěrečné práce
  • bakalářské práce
  • Fakulta informačních technologií
  • 2014
  • View Item
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Port hry Digger na současné operační systémy

Port of Digger Game to the Modern Operating Systems

Thumbnail
View/Open
review_79426.html (1.436Kb)
final-thesis.pdf (336.5Kb)
Author
Pres, Martin
Advisor
Pečiva, Jan
Referee
Mlích, Jozef
Grade
D
Altmetrics
Metadata
Show full item record
Abstract
Práce se zabývá vývojem portu hry Digger podle vzoru existující hry Digger Remastered. Vývoj probíhá od analýzy chování referenční hry přes návrh aplikace po její implementaci v jazyce C++ a nasazení. Teoretická část práce se věnuje výběru vhodných knihoven frameworku Qt a návrhu herních mechanik. Praktická část se pak podrobně věnuje implementaci jednotlivých navržených entit a způsobu distribuce hotové aplikace.
 
The bachelor's thesis concerns development of the port of Digger game. The port of game is modeled after the Digger Remastered game. Development starts from behaviour analysis of existing game, followed by application proposal, implementation in C++ and distribution. Teoretical part of this thesis concerns selection of appropriate libraries from the Qt framework and proposals of game mechanics. Practical part concerns implementation of proposed entities and distribution of final product.
 
Keywords
Digger, hra, Qt, Graphics View Framework, port, C++, Digger, game, Qt, Graphics View Framework, port, C++
Language
čeština (Czech)
Study brunch
Informační technologie
Composition of Committee
prof. Ing. Adam Herout, Ph.D. (předseda) doc. Ing. František Zbořil, Ph.D. (místopředseda) Ing. Vladimír Bartík, Ph.D. (člen) doc. Ing. Jiří Jaroš, Ph.D. (člen) Ing. Igor Szőke, Ph.D. (člen)
Date of defence
2014-06-17
Process of defence
Student nejprve prezentoval výsledky, kterých dosáhl v rámci své práce. Komise se poté seznámila s hodnocením vedoucího a posudkem oponenta práce. Student následně odpověděl na otázky oponenta a na další otázky přítomných. Komise se na základě posudku oponenta, hodnocení vedoucího, přednesené prezentace a odpovědí studenta na položené otázky rozhodla práci hodnotit stupněm uspokojivě (D). Otázky u obhajoby: Na straně 22 uvádíte, že všechny objekty jsou uchovány v kontejneru std::vector z knihovny Standard Template Library. Z jakého důvodu byl použitý tento typ kontejneru místo doporučených kontejnerů z Qt (např. QVector<T>)? Na straně 17 uvádíte způsob výpočtu množství jednotlivých objektů ve scéně. V těchto vztazích jsou použity konstanty 128, 383 a 64. Zdůvodněte na základě čeho byli tyto konstanty zvoleny.
Result of the defence
práce byla úspěšně obhájena
Persistent identifier
http://hdl.handle.net/11012/56512
Source
PRES, M. Port hry Digger na současné operační systémy [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2014.
Collections
  • 2014 [305]
Citace PRO

Portal of libraries | Central library on Facebook
DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Contact Us | Send Feedback | Theme by @mire NV
 

 

Browse

All of repositoryCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjects

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

Portal of libraries | Central library on Facebook
DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Contact Us | Send Feedback | Theme by @mire NV