• čeština
    • English
    • русский
  • English 
    • čeština
    • English
    • русский
  • Login
View Item 
  •   Repository Home
  • Závěrečné práce
  • diplomové práce
  • Fakulta podnikatelská
  • 2019
  • View Item
  •   Repository Home
  • Závěrečné práce
  • diplomové práce
  • Fakulta podnikatelská
  • 2019
  • View Item
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Stanovení potřeby provozního kapitálu z hlediska řízení činností zakázky

Determination of Working Capital Need for Process Management of Engagement Activities

Thumbnail
View/Open
final-thesis.pdf (4.007Mb)
review_115725.html (7.705Kb)
Author
Hejlová, Věra
Advisor
Jurová, Marie
Referee
Snášel, Aleš
Grade
C
Altmetrics
Metadata
Show full item record
Abstract
Tato diplomová práce se v teoretické části zaměřuje na systém procesního řízení a přístupy k potřebě provozního kapitálu v souvislosti se zásobami podniku. Obsahuje analýzu současného průběhu zakázky vybrané firmy z hlediska věcných a v návaznosti na to i finančních zdrojů. Navrhuje průběh činností v čase a k nim potřebné množství zásob, k jejichž pořízení je třeba mít v potřebné výši a čase finanční zdroje, aby firma neskončila v úpadku.
 
This master thesis in theoretical part focuses on the system of process management and approaches to the need of working capital in connection with the company stock. It contains an analysis of the current commission process of the selected company in terms of factual and consequently also financial resources. It suggests the process of activities over time and the amount of stocks needed to them, to obtain the necessary amount and time of financial resources so that the company does not end in failure.
 
Keywords
proces, procesní řízení, průběh zakázky, zásoby, výroba, process, process management, process of order, stockpile, production
Language
čeština (Czech)
Study brunch
Účetnictví a finanční řízení podniku
Composition of Committee
prof. Ing. Miloš Tumpach, Ph.D. (předseda) doc. Ing. Mgr. Karel Brychta, Ph.D. (místopředseda) doc. Ing. Marek Zinecker, Ph.D. (člen) Ing. Michaela Beranová, Ph.D. (člen) Ing. Jana Gláserová, Dr. (člen)
Date of defence
2019-06-11
Process of defence
otázky oponenta - zodpovězeno Ing. Gláserová - Připomínky k pojmům v prezentaci týkajících se finančních zdrojů. Ing. Gláserová - Připomínky k terminologii uvedené v práci. doc. Brychta - Jakým způsobem byste určila přirážku za dlouhodobější skladování zakázky? - částečně zodpovězeno. doc. Brychta - Jaká je výše úrokové míry z provozního úvěru? - částečně zodpovězeno.
Result of the defence
práce byla úspěšně obhájena
Persistent identifier
http://hdl.handle.net/11012/177839
Source
HEJLOVÁ, V. Stanovení potřeby provozního kapitálu z hlediska řízení činností zakázky [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2019.
Collections
  • 2019 [349]
Citace PRO

Portal of libraries | Central library on Facebook
DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Contact Us | Send Feedback | Theme by @mire NV
 

 

Browse

All of repositoryCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjects

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

Portal of libraries | Central library on Facebook
DSpace software copyright © 2002-2015  DuraSpace
Contact Us | Send Feedback | Theme by @mire NV