Nástroj pro podporu řízení agilních vývojových týmů

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Tato práce řeší tvorbu prototypu nástroje pro řízení agilních vývojových týmů. Nejdříve se věnuje teoretickým základům pro budovaný nástroj. Dále se věnuje analýze požadavků na daný informační systém. Poté probírá výběr implementačních technologií, následovaný návrhem technického řešení včetně samotného architektonického návrhu daného informačního systému. V práci je probíráno i uživatelské testování a jeho zhodnocení. Tvorba systému byla inspirována i poslední verzí PMI standardu. V závěru je shrnuta práce na projektu a jsou nastíněny další možnosti rozšíření vytvořeného prototypu.
This thesis describes an implementation of a support tool for an agile development team management. In the beginning, it describes a theoretical background for the tool. The thesis also focuses on the selection of the implementation technology, after that it focuses on designing a technical solution and provides an architectural design of the information system itself. It also describes a user testing process and reviews it afterwards. The system is inspired by the latest version of the PMI standard. The conclusion summarizes the work and discusses possible improvements of the created prototype.
Description
Citation
UCHYTIL, A. Nástroj pro podporu řízení agilních vývojových týmů [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2019.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Management a informační technologie
Comittee
doc. RNDr. Jitka Kreslíková, CSc. (předseda) doc. Ing. Jaroslav Zendulka, CSc. (místopředseda) Ing. David Bařina, Ph.D. (člen) doc. RNDr. Milan Češka, Ph.D. (člen) doc. Ing. Peter Chudý, Ph.D., MBA (člen) Doc. Ing. Ivan Polášek, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2019-06-17
Defence
Student nejprve prezentoval výsledky, kterých dosáhl v rámci své práce. Komise se poté seznámila s hodnocením vedoucího a posudkem oponenta práce. Student následně odpověděl na otázky oponenta a na další otázky přítomných. Komise se na základě posudku oponenta, hodnocení vedoucího, přednesené prezentace a odpovědí studenta na položené otázky rozhodla práci hodnotit stupněm C. Otázky u obhajoby: Bude vaše řešení integrováno s nějakým existujícím nástrojem pro agilní řízení? Jaký význam má použití odlišných barev v diagramu případů užití a ER diagramu?
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO